سبد خرید

قبل از خرید، حتما قیمت محصول خود را به صورت تلفنی و یا  گفتگوی آنلاین استعلام کنید.

۰۲۱۹۱۰۲۷۱۳۰ – ۰۹۹۰۴۵۵۹۵۴۵

میز تحریر کودک سگهای نگهبان - نظر خانوم معصومه یوسفی1

میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک کاربرد های فراوانی دارد و کودک می تواند برای مطالعه، بازی، نقاشی و … از آن استفاده کند. همچنین بخشی از دکور اتاق کودک به حساب می آید و به زیبایی اتاق می افزاید.

همان طور که می دانیدکودکان علاقه زیادی به داشتن وسایلی دارند که متناسب با سن شان باشد و بتوانند به راحتی و بدون نیاز به دیگران از آن ها استفاده کنند.

میز و صندلی از جمله وسایلی است که کودکان می توانند تا مدت ها با آن سرگرم شوند. مدل میز و صندلی کودک اگر کاربردی و درست انتخاب شود، می تواند کودکان را ترغیب به مستقل شدن از پدر و مادر هنگام بازی کردن کند.

ویژگی های میز و صندلی کودک

میز و صندلی کودک می بایستی از طراحی و ارگونومیک مناسب برخوردار بوده و با قد و سن کودک تناسب داشته باشد.
زمان نشستن کودک بر روی صندلی بایستی تکیه گاه صندلی به راحتی قسمت پشت و ستون فقرات کودک را در بر گرفته و پایه های صندلی نیز طوری طراحی شده باشد که ایستایی خوبی بر روی سطح زمین داشته باشند چون امکان دارد کودک چند ساعت بخواهد از آنها استفاده نماید.

میز و صندلی مهد کودک بایستی وزن سبک داشته تا در صورت نیاز خود کودک بتواند صندلی خود را به عقب و جلو تنظیم نماید
رنگ های شاد و براق میز و صندلی مهد کودک جز گزینه ایی است که باعث زیبایی قضای اتاق کودک و یا خانه بازی و مهد کودک و علاقه بیشر او به استفاده از آنها می گردد.

میز تحریر کودک سگهای نگهبان - نظر خانوم معصومه یوسفی

ابعاد مناسب صندلی و میز تحریر کودک

ممکن است وسوسه شوید که یک میز بزرگ برای کودک خود تهیه کنید تا مثلا در آینده نیز به کارش بیاید. اما اگر کودک در پشت میز خود راحت باشد، می‌تواند بسیار ساده‌تر پشت میز نشسته و تمرکز کند. بنابراین انتخاب یک میز کودک و صندلی متناسب با اندازه او بسیار مناسب‌تر است.

میز و صندلی تحریر کودک

بهترین ارتفاع صندلی کودک حالتی است که کف پاهای کودک روی زمین قرار گیرد و زانوهای او زاویه 90 درجه داشته باشد. فاصله از کف زمین تا خمیدگی پشت زانو، ارتفاعی است که برای صندلی می‌خواهید.
ارتفاع میز تحریر کودک باید حدود 20 سانتی متر از قسمت نشیمن صندلی بلندتر باشد. این فاصله حالت خوبی را برای نشستن طبیعی پشت میز ایجاد کرده و تمرکز و آرامش کودک را برای انجام کارها با دست حفظ می‌کند.

با توجه به رشد سریع بچه‌ها می‌توانید یک میز و صندلی کودک با قابلیت تنظیم ارتفاع خریداری کنید تا برای چند سال به راحتی مورد استفاده کودک شما قرار گیرد.

بچه‌ها به سرعت رشد می‌کنند. یک میز با ارتفاع 50 سانتی متر ممکن است امسال خوب باشد، اما سال بعد کوچک شود. در هنگام خرید میز تحریر کودک آینده را در نظر داشته باشید. هم‌چنین بسیاری از میز و صندلی‌های کودک دارای راهنمای رنج سنی مورد استفاده هستند که می‌توانید از آن کمک بگیرید. خرید یک میز ارزان‌تر برای یک سال استفاده کودک، ضرر آینده شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *