پاسخ: علاوه بر سابقه ، تجربه و محتوای غنی وب سایت ، دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.

بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت کنید و از خدمات منحصر به فرد میهن استور استفاده کنید. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه درباره ما مراجعه نمایید.

بله ، در صورت مشکل در انجام مراحل ثبت نام با پشتیبانی سایت تماس بگیرید تا در اسرع وقت مشکل شما بررسی و رفع گردد

پاسخ: بله ، در هر زمان از شبانه روز می توانید سفارش خود را ثبت کنید. رسیدگی به سفارش شما در ساعات اداری قصرچوب انجام خواهد شد.

پاسخ: بله، در طی انجام مراحل خرید از شما سوال خواهد شد که آیا تمایل دارید کالای شما به آدرس دیگری ارسال شود و در صورت تغییر آدرس می توانید این گزینه را انتخاب کنید

پاسخ: در موارد انصراف از خرید کالا مورد پذیرش نیست و درخواست انصراف و بازگشت کالا منجر به کسر ۳۰ درصد از مبلغ کالا می گردد و هزینه حمل عودت کالا نیز برعهده مشتری خواهد بود.

پاسخ: بعد از ثبت سفارش پیامکی مبنی بر موفقیت آمیز بودن سفارش برای شما ارسال میگردد و سفارش شما پیگیری خواهد شد. در صورت عدم دریافت پیامک و یا بروز مشکل در پرداخت با ما تماس بگیرید

در صورتی که سوال شما در سوالات بالا موجود نیست می توانید سوال خود را برای ما ارسال کنید تا در کمترین زمان پاسخ دریافت کنید.