درباره ما

قصرچوب آمیزه ای از تجربه ، هنر و فن آوری…

مبلمان قصر چوب با بهره گیری از تجربه چندین ساله خود در امر تولید و فروش انواع مبلمان و تجهیزات اداری مطابق با استانداردها و سلایق مشتریان توانسته گام بلندی در جهت شکوفایی صنعت مبلمان بردارد. قصرچوب با هدف حمایت از تولید ملی و داخلی، حفظ مشتری مداری و رعایت حقوق مشتری، تمامی سعی خود را در تحویل به موقع سفارشات و محصولات مورد نیاز مشتریان داشته و کالاها را با نازلترین قیمت و در سطح رقابتی ارائه می نماید.

برای دستیابی به این هدف، تلاش می کنیم تا محیط های کاری و خانه ها را مطابق با نیازهای امروز تعریف، طراحی و تجهیز نماییم.  قصرچوب با بهره گیری از پیشرفته ترین فن آوری و دانش روز دنیا و با توان تولید منحصر به فرد و اندوخته ای از تجربیات گرانبها در زمینه طراحی و ساخت مبلمان ، گستره محصولات از انواع میزهای اداری، فایل، کتابخانه، میزهای کنفرانس و پارتیشن تا مبلمان منزل ، میزهای تلویزیون و سرویسهای خواب را ارائه نموده است.

About Us 1 1

خط مشی کیفی

کیفیت، ایمنی، محیط زیست، ارزشهای اساسی قصرچوب …
قصرچوب کیفیت را در بکار گیری مواد اولیه استاندارد، کنترل های دقیق کیفی در ایستگاههای تولیدی و سیستم تولید با دانش روز، همراه با نگرش حفظ محیط زیست را همواره خط مشی خویش قرار داده است.
گروه صنعتی قصرچوب خط مشی کیفی خود را به قرار زیر اعلام میدارد:
ارتقاء رضایت مشتریان
بهبود مستمر در عرصه تولید محصولات
بهبود سطح آموزش و آگاهی پرسنل
ارتقاء بهداشت محیط کار

قصرچوب جایگاه ممتاز خود را در پرتو تحقیق، تجربه، کیفیت و خدمات بدست آورده است. نوآوری در طراحی و رعایت اصول ارگونومی بعنوان اساس حرکت پیشروانه و مستمر با قصرچوب همراه است. در این راستا، توجه به نیاز و خواست مشتریان، اصلی راهبردی، فرا راه قصرچوب میباشد.

About Us 2

خدمات قبل و بعد از فروش، احترام به مشتری…

قصرچوب خدمات دهی به مشتری را در کلیه مراحل، سرلوحه خویش قرار داده است. از طراحی اولیه چیدمان تا اجرا، خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات.
ارائه راه حل برای فضای کاری پروژه ها
ارائه نقشه چیدمان
ارائه خدمات پس از فروش (10 سال)
گارانتی کلیه محصولات (2 سال)

About Us 3